Napsali o nás

Letohrádek a Dája Kabátová - Tomáš Škrdlant (c) 2004

2004

Kladenský zpravodaj červenec 13-2011

2011

HYMNA LETOHRÁDKU VENDULA Valdecké Léto

2016

Drahoslava Kabátová obdržela titul Sociálně prospěšný podnikatel roku 2008

Do pátečního Před půlnocí přijala pozvání držitelka titulu Sociálně prospěšný podnikatel roku 2008 Drahoslava Kabátová z Letohrádku Vendula. Sociální podnikatelé vytváří a podporují ziskové nebo neziskové organizace, zaměřené na systematickou sociální transformaci prostřednictvím zavedení nových nápadů, metod či změn v přístupu. Dahoslava Kabátová vystudovala obor Speciální pedagogika-vychovatelství na Pedagogické fakultě Univerzity Karlovy v Praze. Poté nastoupila jako vychovatelka do Jedličkov

Letní Den obdarování 2015 - Sestřih

Sestřih

Snídaně s Novou Letohrádek Vendula

17.5.2016

Valdecký háj 2012

Braškov - Valdek, sobota 8.9.2012. Vystupovali: Buštěhradská dráha, Eda Wild jr. a Wild Band,Sekvoj,Jitka Vrbová a Standa Chmelík,Nezmaři a Miki Ryvola, Petr Bendl a Vladimír Dráb,Gladly S.W.

Please reload

November 25, 2012

Žiju s handicapem.cz - Seznámení se stacionářem Letohrádek Vendula

Představím vám stacionář Letohrádek Vendula v Horním Bezděkově u Prahy, ve kterém lidé s tělesným, duševním a kombinovaným postižením nacházejí ubytování, zaměstnání a zábavu.

Prohlídka začíná ve vstupní hale, která je vyzdobena dřevem. Stoly a židle ze dřeva dobře ladí a působí teple. Teplo vydává i krb, působí zde takřka až chalupářská atmosféra.  Hala slouží také jako jídelna. Vítají nás dva obyvatelé, kteří si nenechají ujít žádný pohyb v hale. Ukázali nám pokoje k pobytu, či jen k odpočinku klientů stacionáře. K této části patří koupelna, rehabilitační prostor ........ přečtěte si celý článek.

July 10, 2012

Lidé mezi lidmi - Občanské sdružení Letohrádek Vendula

Myšlenka zřídit denní regionální zařízení pro dospělé lidi s postižením vznikla po listopadu 1989 jako reakce na naléhavou praktickou potřebu, kdy lidé s postižením po dosažení plnoletosti opouštěli celoroční ústavy, potřebovali však alternativní sociální služby , které by směřovaly k jejich integraci v obousměrném smyslu: zdravá populace měla přijmout lidi s postižením a ti se měli adekvátně naučit komunikovat nejenom se specialisty, ale s běžnou populací a to takovým způsobem, který by je neodrazoval.

Koncepci Letohrádku Vendula obhájila ......... přečtěte si celý článek

Please reload

Příběh Letohrádku v několika minutách

1992 - 2009

Valdecký háj 2014

2014

Letní Den Obdarování 2015

2015

Podnikatel roku 2008

LETOHRÁDEK VENDULA získal cenu Podnikatel roku 2008

MiNiGRANTy VEOLIA

Podívejte se s námi do Letohrádku Vendula v Horním Bezděkově u Unhoště na Kladensku, který skladbou svých sociálních služeb vytváří podmínky pro zlepšení kvality života lidí s postižením a jejich rodin, pomáhá udržovat některá tradiční řemesla a obohacuje komunitní život.

Mgr. Drahoslava Kabatova - Ashoka Fellows

English version

Please reload

VOLEJTE NONSTOP PONDĚLÍ - PÁTEK

 +420 312 697 206

Více informací  >>

  • Facebook Social Icon
  • Twitter Social Icon
  • Instagram Social Icon
  • YouTube Social  Icon
  • LinkedIn Social Icon

Produced Petr M. Jurečka

© 2023 by Grace Homecare. Proudly created with Wix.com